Koně a konstelace

KONĚ A KONSTELACE

Prožitkový seminář seberozvoje v kontaktu s koňmi
Martina Rosemary a Zuzana Pavlová

Přítomnost koní nám pomáhá lépe rozpoznat naše takzvané "slabé stránky" nebo lépe řečeno životní témata, jako např. strach z konfliktů, hranice, potíže se prosazovat...a mnohé další.
Na takováto témata je pak prostor se podívat blíže - v individuálním rozhovoru nebo v malé skupině pomocí rodinných konstalací, vědomého doteku a šamanských léčení.
-----------------------------------------------------------------------
Víkend je koncipovám tak, že účastníci přichází se zájmem o kontakt s koňmi, ale také se zájmem a otevřeností podívat se na svá citlivá místa, nevyřešená témata a vůlí se někam posunout.

Kontakt s koňmi, převážně ze země, procházky, vodění koně, komunikace s koněm ve volnosti v kruhové ohradě, i možnost si na koně sednout - vše pod dohledem zkušeného průvodce (mne, Zuzana Pavlová:-))…to vše podporuje proces, kdy se nám naše témata jasněji ukazují…posléze je moznost postavit si ta toto téma svou vlastní rodinnou konstelaci pod vedením zkušené průvodkyně Martiny Rosemary.

Seminář je v tomto smyslu zatím celkem ojedinělý, moc se s Martinou tešíme, jak se bude vše vyvíjet, necháváme tam velký prostor na individuální potřeby každého účastníka a i pro skupinu jako celek, necháváme se vést svou intuicí s důvěrou, že každý účastník je na správném místě ve správný čas, a věci se budou odehrávat pro každého tak, jak mají. Když to bude pro skupinu podpůrné, tak bude prostor i pro společné zpívání, masáže, ticho, bytí...
...........................................................................................
,Max.počet účastníků je 10.
Cena: 3.000,- (2.700.- při přihlášení do 14.9.2019)
včetně ubytování a stravy
-----------------------------------------------------------------
Registrace je emailem na zuzka.pavlova@volny.cz
Místo máte jisté po zaslání přihlašovacího emailu a úhradě zálohy.
Učet: 176484301/0300 - připište své jméno a jméno semináře
Bližší informace na tel. +420 739 662 731 (Martina)
nebo +420 608 841 952 (Zuzka)
--------------------------------------------------------------------------
více o Zuzce najdete na:
www.koneprirozene.webnode.cz