Skrz bránu - pro muže a ženy

Skrz bránu

Hojnost skrze důvěru a odevzdání

Transformační prožitkový víkend spoluprovází Janek Šlonc

 

Pokračování

transformační prožitkový víkend spoluprovází Janek šlonc

ESENCE ŽIVOTA

Pro všechny, kdo se chtějí hlouběji potkat sami se sebou a cítí, že je čas otevřít svůj životní potenciál naplno

Druh práce:
SYSTEMICKÉ A RODINNÉ KONSTELACE, VĚDOMÁ PRÁCE S TĚLEM, DECH, TANEC, IMAGINACE, KLIDOVÉ I POHYBOVÉ MEDITACE, ŠAMANSKÉ LÉČENÍ, SDÍLENÍ….a jiné

Všichni pocházíme z rodiny. Každý rodinný systém má přirozený řád, řád lásky, který nevidíme, ale který propojuje a ovlivňuje všechny členy rodinného systému. V konstelacích je možné uvidět tato skrytá pouta, která mohou sahat až do třetí generace nebo někdy i dále, a rozvázat je. Díky tomu se naše slepá, nevědomá láska promění v lásku vědomou. Což vede k tomu, že přestáváme nevědomě opakovat osudy dřívějších členů rodinného systému a tak se stáváme volnými a můžeme žít svůj vlastní život.

Rodinu, do které jsme se narodili si nemůžeme vybrat. Všichni k nám na vždy patří. Naší volbou ale je, jestli si zvolíme zůstat ve své síle nebo jestli upadneme do slabosti; jestli sami sebe oddělujeme od života nebo jestli si zvolíme být součástí života a napojení na celek. Neboť toto je naše opravdová svoboda. A přesně o tom jsou rodinné konstelace: o nacházení síly a rozpoznávání toho, že nejsme sami, ale že jsme součástí většího celku.

Vášeň žít naplno

Vášeň je jako planoucí pochodeň, která nám ukazuje cestu: všichni máme tu svou - a to, co je na ní nejdůležitější, je právě to, že je NAŠE. Jdeme-li po ní, máme záruku toho, že se na ní budeme potkávat sami se sebou. Ve chvíli, kdy se necháme ovlivnit hlasy ostatních, a sejdeme z ní, v očích našeho okolí budeme možná rozumní, možná dokonce i úspěšní – ale uvnitř budeme cítit stále větší smutek, prázdnotu, únavu a zmatek.

Znáte tento pocit z vlastního života?

S pomocí rituálů, konstelací, šamanského léčivého kruhu a dotykových setkání znovu okusíme sílu, odvahu a pevnou půdu pod nohama – tak jak to řada z nás cítila naposledy, když byla ještě malými dětmi. Společně se otevřeme cestě k vášni.

Druh práce:
SYSTEMICKÉ A RODINNÉ KONSTELACE, VĚDOMÁ PRÁCE S TĚLEM, DECH, TANEC, IMAGINACE, KLIDOVÉ I POHYBOVÉ MEDITACE, ŠAMANSKÉ LÉČENÍ, SDÍLENÍ….a jiné