Španělsko

CESTA ZA SLUNCEM, CESTA DO DUŠE

květen 4 - 11

Moře, hory, Španělsko, Společenství.

Bezpečné zázemí pro bezpečnou cestu do nitra.

Pojďme společně vyrazit na báječný výlet, dovolenou, retreat. V době kdy u nás už slunce zcela jasně zmizelo a všechno se schyluje samo do sebe k podzimní introspekci si můžeme znovu dovolit načerpat energii slunce, nové krajiny a zážitků a s tímto nábojem odhodit pár našich nesloužících slupek.

Pobyt bude zaměřený pro intenzivní práci sami na sobě a to pomocí konstelací, šamanského léčení, vědomého doteku, pohybu, sdílení a meditací a prostor bude i na zcela individuální program, kde bude možnost načerpat sílu z okouzlujícího prostředí hor a moře. Tímto procesem nás s láskou provede zkušená průvodkyně Martina Rosemary, žena s velkým vhledem, srdcem a také jedna z nás. Její vedení je prohlubující a jedinečné. Stejně jako se na programu bude podílet každý z nás.

Místo: Hacienda ve španělských horách nedaleko Malagy několik minut autem k nejbližši civilizaci a o něco málo minut víc k moři.Cena: 7500,- - cena zahrnuje lektorné, dopravu autem na mistě a ubytování se snídaní.

Není zahrnutá cena za dopravu. Nyní se letenka z Prahy do Malagy pohybuje okolo 2.800,-

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Vaše místo bude zarezervováno po zaslání registračního emailu. Na adresu: supermarkeet@email.cz a platbě zálohy 2500,- na číslo učtu: 164762685/0300 ( plus připište prosím své jméno a jméno semináře ) Záloha není vratná.

Případné dotazy:

Martina - náplň semináře tel. 739 662 731 martina.jandova@centrum.cz
Markéta - praktické záležitosti +420 603 88 2345 supermarkeet@email.cz